Usuwanie wgnieceń PDR

Usuwanie wgnieceń PDR Poznań

Wszyscy posiadacze samochodów znają doskonale wszelkiego rodzaju uszkodzenia jego karoserii. Dołki, rysy, czy też wgniecenia, to bardzo często spotykane szkody. Powstają one najczęściej w wyniku stłuczek parkingowych, aktów wandalizmu, burz z silnym gradobiciem, czy też w transporcie. Jak te szkody usunąć? Wgnieceń nie trzeba szpachlować, a następnie lakierować. Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnej, innowacyjnej metodzie usuwania szkód z karoserii samochodowej PDR – z języka angielskiego Paintless Dent Repair.
usuwanie-wgniecen
usuwanie wgniecen poznan

Profesjonalne usuwanie wgnieceń

W naszym salonie z siedzibą w Bydgoszczy oferujemy profesjonalne usuwanie wgnieceń z Państwa samochodu. Dzięki nam znikną nawet najmniejszej wielkości wgniecenia na karoserii samochodu. Posiadamy specjalistyczny zespół zajmujący się wykonywaniem tej właśnie usługi. Zrobimy to nie tylko w wyznaczonym terminie, ale także z pełnym profesjonalizmem oraz szczegółowością. W krótkim czasie pozbędziemy się większości pojedynczych wgnieceń. Gdy my będziemy się tym zajmować, zapewnimy komfortowe miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć, zrelaksować się, a nawet popracować, ponieważ oferujemy także dostęp do bezprzewodowego internetu, jak i również smaczną kawę lub herbatę.

Eliminowanie wgnieceń metodą PDR

Nasz salon znany jest z usuwania wgnieceń. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie. Nie ma znaczenia czy przyczyną powstania wgnieceń na karoserii samochodu był silny grad, czy to inne losowe przyczyny, my pozbędziemy się ich metodą PDR – bez konieczności lakierowania pojazdu. My wiemy, że do eliminowania wgnieceń, zwłaszcza po silnych opadach gradu, potrzeba niezwykłej precyzji, szczegółowości oraz wieloletniego doświadczenia. Wykonanie takiej usługi powinno się zgłosić do profesjonalisty. Nasza firma zajmuje się usuwaniem różnego rodzaju powstałych szkód. Udostępniamy naszym klientom możliwość bezgotówkowych napraw po gradobiciu, bezpośrednio rozliczając się z ubezpieczycielem.

Zalety eliminacji wgnieceń metodą PDR

Istnieje wiele zalet usuwania wgnieceń z karoserii samochodowej metodą PDR. Należą do nich między innymi:

-niska cena,
-oryginalny lakier,
-brak szpachli,
-brak występowania problemów z ubezpieczalnią,
-szybkość realizacji usługi.


W naszym warsztacie wykorzystujemy najnowszą technologię PDR, która umożliwia naprawienie karoserii samochodu bez demontowania elementów poszycia. Jest to metoda powszechnie akceptowana przez wszystkie towarzystwa zajmujące się ubezpieczeniami.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 100 PLN