Przeróbka lamp na BI-LED

Przeróbka lamp na BI-LED w Auto Gamma

Można zauważyć, że wśród użytkowników pojazdów samochodowych coraz bardziej popularna staje się technologia BI-LED. Znacząco poprawia jakość oświetlenia w naszych autach, jednak nie wszyscy mają tego świadomość. Główną korzyścią stosowania tej technologii jest o wiele mocniejsza wiązka światła niż w przypadku reflektorów xenonowych. Korzystając z BI-LED, zaobserwujesz niższy pobór prądu. Spodoba Ci się system, który jest całkowicie bezobsługowy i zyskasz możliwość montażu w reflektorach każdego typu.

przerobka-lamp-usa-na-eu
modyfikacja-biled

Jak dokonać przeróbki i gdzie możesz to zrobić?

Takiej przeróbki możesz dokonać w naszym serwisie Auto Gamma w Poznaniu. Nawet jeśli posiadasz starszy model samochodu oraz zwykłe lampy, nie masz się czym przejmować. By Twój pojazd zyskał nienaganny wygląd i prezentował się wyjątkowo, użyjemy innowacyjnych soczewek BI-LED. Zamontujemy je w miejscu oryginalnych odbłyśników. Ważną cechą nowoczesnych układów projektorów LED jest ich mały rozmiar i niska waga. Daje to więc szansę montażu w reflektorach, które nie mają za dużej przestrzeni roboczej.

Główne zalety technologii BI-LED

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ważny jest dla Ciebie świeży i atrakcyjny wygląd pojazdu, ale pamiętaj, że wrażenia wizualne to nie wszystko. Dobra widoczność na drodze to podstawa a warunki pogodowe nie zawsze bywają dla nas dogodne. Nowe lampy poprawią widoczność oraz sprawią, że Twoja jazda zarówno w dzień, jak i po zmroku będzie bardziej efektywna a co najważniejsze bezpieczna. Diody LED charakteryzuje duża energooszczędność. Przekłada się to na zmniejszenie zużycia paliwa, a Twój akumulator zyska na żywotności. Reflektory LED są regulowane, niezawodne, oszczędne i bezpieczne, także na pewno warte Twojego zainteresowania.

Lampy BI-LED – czy warto z nich skorzystać?

Jeśli potrzebujesz tanich, szybkich i efektywnych zmian w swoim pojeździe, zastanów się nad technologią BI-LED. Podejmując decyzję o zmianie oświetlenia, zyskujesz zdecydowanie lepszą widoczność na drodze, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo, które jak wiemy, jest bardzo ważne. W lampach BI-LED pracuje jeden projektor, który pozwala na realizację świateł mijania oraz drogowych z naprawdę niewyobrażalną jakością. Zdarzyło Ci się być kiedyś oślepionym przez światła samochodu, który mijałeś? Diody LED generują białe światło, które rozkłada się w sposób równomierny, a co za tym idzie – znacząco zmniejsza ryzyko oślepienia. Lampy tego typu działają szybko, więc rozświetlają drogę momentalnie, co jest gwarancją spokojnej i bezpiecznej jazdy.

Technologia BI-LED to ogromne korzyści

Jak widzisz, technologia BI-LED to lampy wysokiej jakości, które posiadają niesamowicie dużo zalet. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie przeróbki lamp na BI-LED, na pewno będziesz z nich bardzo zadowolony. Nowe lampy uatrakcyjnią wygląd Twojego samochodu, wpłyną na poprawę bezpieczeństwa i widoczności na drodze. Jeśli zależy Ci na ogromnym komforcie jazdy i pewności siebie za kierownicą, to rozwiązanie jak dla Ciebie.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 1400 PLN