Polerowanie lamp

Polerowanie lamp w Auto Gamma

Reflektory samochodowe to element, od którego w dużej mierze zależy bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Elementy każdego regularnie użytkowanego samochodu, w miarę upływu czasu stopniowo się zużywają. Dotyczy to również samochodowych lamp. Wymiana całkowita to spory wydatek i jest ostatecznością. Firma Auto Gamma od 30 lat zajmuje się wykonywaniem usług w zakresie polerowania reflektorów samochodowych.

Dlaczego stan reflektorów jest ważny?

Wiele czynników wpływa na stan kondycji reflektorów w naszych samochodach. Do najczęstszych zagrożeń dla naszych lamp należą opady atmosferyczne, amplitudy temperatur i zanieczyszczenia z dróg. Problem brudnych i matowych lamp prócz kwestii estetycznej ma też znaczenie dla bezpieczeństwa. Źle oświetlony pojazd stwarza zagrożenie zarówno dla nas, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Zżółknięta i brudna zewnętrzna powłoka lamp sprawia, że wypuszczane światło jest o wiele mniej intensywne i widoczne w porównaniu z lampami nowymi lub po procesie polerowania. Zły stan reflektorów jest częstym powodem kolizji drogowych. Brak odpowiedniego oświetlenia niejednokrotnie doprowadził do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Dlaczego warto wybrać serwis Auto Gamma?

Mamy 30 lat doświadczenia w polerowaniu lamp samochodowych i potrafimy przywrócić pierwotny wygląd lamp drogowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy już po kilku chwilach oględzin ocenią czy Twoje reflektory nadają się do odnowienia. W czasie, kiedy nasi specjaliści w dziedzinie polerowania zajmą się odnową reflektorów, Ty wygodnie usiądziesz i napijesz się kawy w naszej poczekalni. Działamy szybko, kompleksowo i skutecznie co potwierdzają tysiące klientów cieszących się pierwotnym blaskiem lamp. Zanim zdecydujesz o zakupie nowych reflektorów, odwiedź nas! Zakup nowych reflektorów nawet do starszego typu pojazdów to często wydatek kilku tysięcy złotych. W naszym warsztacie ceny za rewitalizacje Twoich lamp zaczynają się od 200 zł. Nasza usługa daje skuteczną alternatywę dla wymiany wysłużonych reflektorów.

Polerowanie lamp w Auto Gamma Jak działamy?

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie idealnych działań, które skutecznie odnowią Twoje reflektory. Po demontażu reflektorów dokładnym ich umyciu i osuszeniu, nakładając pastę, rozpoczynamy polerowanie. W początkowej fazie używając najwyższej jakości materiałów ściernych, usuwamy pożółkłą powierzchnię. Dzięki jakościowym materiałom, których używamy do polerowania reflektorów, masz 100% pewność, że nie zarysujemy Twoich lamp. W dalszej fazie rewitalizacji reflektorów nakładamy na nie specjalnie przygotowany preparat. Preparat idealnie wypełnia mikro rysy powstałe w wyniku ścierania pożółkłej powierzchni, tworząc idealnie prostą płaszczyznę. Nałożona warstwa ochronna sprawi, że Twoje reflektory będą bardziej odporne na promieniowanie UV, co wydłuży ich piękny wygląd. Pamiętasz jak, wyglądały reflektory w nowym samochodzie? Taki efekt uzyskasz, korzystając z naszych usług

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN