Oklejanie lamp folia PPF

Oklejanie lamp folia PPF w Auto Gamma

Oddziaływanie różnorodnych czynników zewnętrznych wpływa na podzespoły samochodowe, prowadząc często do ich szybkiego zużycia. Szczególnie narażone są na to lampy – na ich dużych i przezroczystych powierzchniach widoczna jest każda praktycznie rysa. Tymczasem codziennie są one narażone na uderzenia drobnych kamieni, żwiru, piasku czy soli, używanej przez drogowców. Każdemu kierowcy zależy na tym, aby utrzymać idealny stan reflektorów tak długo, jak to tylko możliwe. Pomóc w tym może usługa oklejania lamp.

Folia PPF do oklejania lamp

Do zabezpieczenia reflektorów służy specjalna folia PPF. Jest to materiał, który charakteryzuje się zarówno wysokim stopniem przejrzystości, jak i wyjątkową wytrzymałością. Daje to znakomite efekty wizualne – dla większości osób fakt, że reflektory oklejone są folią, jest praktycznie niewidoczny. Użycie folii PPF pozwala na uzyskanie bardzo dobrego poziomu ochrony przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne. Co więcej, w wielu wypadkach zabieg taki może pozytywnie wpłynąć na wygląd pojazdu. Uzyskaniu takich efektów służy na przykład zabieg przyciemniania lamp folią ochronną. W salonie Auto Gamma od wielu lat zajmujemy się działalnością w tym zakresie. Oprócz samych usług, związanych z oklejaniem lamp folią, oferujemy profesjonalne doradztwo, oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu.

folia ppf auto gamma poznan
naprawa-lamp-led-auto-gamma

Folia PPF – podstawowe zalety

Głównym celem użycia folii PPF jest ochrona reflektora przed czynnikami zewnętrznymi. Warto pamiętać, że trudne warunki drogowe, takie jak błoto pośniegowe lub zaleganie piasku na nawierzchni, mogą powodować powstawanie odprysków na powierzchni reflektora. To z kolei prowadzi często do konieczności zastosowania wobec lampy zabiegów regeneracyjnych lub nawet do jej wymiany. Oklejenie reflektora zapobiega w dużym stopniu wystąpieniu ryzyka tego typu. Folia PPF jest również odporna na warunki atmosferyczne, przez co zarówno ona sama, jak i powierzchnia reflektora, nie blakną w wyniku działania promieni UV. W rezultacie generowane przez lampy strumienie światła są całkowicie wystarczające do zapewnienia Ci bezpieczeństwa na drodze. Warto przy tym zaznaczyć, że folia PPF jest produktem niezwykle cienkim, dzięki czemu nie wpływa na ograniczenie siły światła lampy samochodowej. Jej właściwości pozwalają przy tym na pełne dostosowanie kształtu do specyfiki reflektorów.

Oklejanie lamp samochodowych w Twojej okolicy – Wybierz serwis Auto Gamma

Przy oklejaniu lamp samochodowych warto stawiać na doświadczenie. Nasz warsztat, Auto Gamma, specjalizuje się we wszelkich działaniach, związanych z naprawą i regeneracją lamp samochodowych. Oferujemy przy tym fachową opiekę doświadczonego personelu na każdym etapie korzystania z naszych usług. Montaż folii PPF na reflektorach nie jest tu wyjątkiem. Swoją ofertę dostosowujemy do wytycznych klienta. Może on na przykład, w miejsce tradycyjnej folii bezbarwnej, wybrać wersję, zapewniającą przyciemnienie światła. Oczywiście oprócz efektów wizualnych nasze usługi zapewnią również odpowiedni poziom zabezpieczenia reflektora.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 250 PLN