Spawanie plastików

Naprawa plastików samochodowych

Nasza firma zajmuje się naprawą elementów plastikowych, laminatów, spawaniem zderzaków oraz plastików. Wszystkie elementy wykonane z PC, PUR, PA,PP, PVC, PC i ABS można zregenerować. O wiele lepiej jest poddać takie elementy regeneracji, niż wymienić na nowe. Po pierwsze jest to rozwiązanie tańsze, a po drugie, nie zawsze części oryginalne z plastiku są dostępne w sprzedaży. Zajmujemy się spawaniem plastiku od ponad 20 lat. Posiadamy profesjonalny sprzęt do spawania takiego materiału. Dzięki jego użyciu, zespolony plastik, np. zderzak wygląda jak fabrycznie nowy. W każdym samochodzie jest wiele elementów z tworzywa sztucznego, poza zderzakiem, są to obudowy lusterek, spojlery, osłony silników, lampy.

plastik
spawanie plastikow

Naprawa zderzaków i innych plastikowych elementów

Współczesne, nowoczesne metody naprawy tworzyw sztucznych zapewniają wysoką wytrzymałość spoin i spawów. Dzięki temu właściciel pojazdu nie musi obawiać się rozszerzania się pęknięć czy niestabilności wykonywanych połączeń. Naprawiane, regenerowane elementy nie różnią się znacznie swoimi właściwościami mechanicznymi od oryginalnych, nieuszkodzonych części. Są także z pewnością znacznie lepsze niż tanie, wykonywane z kiepskich materiałów podróbki i zamienniki, na które z powodu nieświadomości lub chęci poszukiwania są montowane w Polskich samochodach. Naprawiamy również różnorodne elementy wykonane z żywicy (włókno szklane) bądź laminatu. Przykładowe elementy poddawane naprawie wykonane z laminatów i żywic: zderzaki, spojlery, kabiny autobusów, kajaki, skutery.

Korzyści płynące z naprawy plastików

Współczesne metody i nowoczesny sprzęt do naprawy elementów plastikowych pozwalają na profesjonalne i precyzyjne zespolenie elementów. Sprawy są prawie niewidoczne, a do tego są bardzo trwałe. Właściciel pojazdu nie musi się obawiać, że połączenie będzie niestabilne i nastąpi rozszczelnienie pomiędzy elementami. Daje to duże poczucie komfortu użytkownikowi auta. Wielu kierowców, posiadaczy aut doceniło to, że lepiej naprawić oryginalne plastiki i laminaty, niż stosować jakiekolwiek zamienniki. Często są one wykonane z materiałów gorszej jakości. Z powodzeniem można również naprawić inne elementy w aucie wykonane z włókna szklanego. Uszkodzenie części plastikowych w pojeździe, samochodzie, motocyklu czy skuterze nie stanowi dla nas problemu. Profesjonalnie i szybko zajmiemy się Państwa pojazdem. Wielu naszych zadowolonych klientów to nasi stali bywalcy. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 50 PLN