Tuning lamp samochodowych

Tuning lamp samochodowych w Auto Gamma

Specjalizujemy się w odnawianiu i naprawie lamp samochodowych, regeneracji reflektorów i odbłyśników, tuningu lamp i montażu soczewek Bi-LED. Nasi fachowcy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawią, że po skorzystaniu z naszych usług chętnie do nas wrócisz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Tuning lamp samochodowych przez Auto Gamma

Na temat przeróbki i tuningu lamp samochodowych nasi profesjonaliści mogą rozmawiać godzinami. W tej obszernej dziedzinie mają ogromną wiedzę podpartą kilkunastoletnim doświadczeniem. Jeżeli chciałbyś przeprowadzić tuning reflektorów, nie masz konkretnego pomysłu, zapewnimy fachowe doradztwo w tym obszarze. Wraz z Tobą zaplanujemy jakiej metamorfozy mamy dokonać, a następnie wykonamy ją z dbałością o najmniejsze szczegóły – tak, aby zagwarantować, jak największą satysfakcję z efektu. Wykonywanie wszelkich przeróbek związanych z oświetleniem samochodowym to nasza pasja. Sprawimy, że twoje auto będzie doskonale oświetlało drogę, a zarazem prezentowało nowoczesny i unikatowy design.

naprawa-lamp-led-auto-gamma

Ekskluzywny tuning reflektorów samochodowych w konkurencyjnej cenie

Czy wiesz co spowoduje wprowadzenie drobnych zmian w reflektorach Twojego auta? Nawet niedrogie elementy i akcesoria sprawią, że twój samochód będzie się wyróżniał spośród innych. Dzięki przeprowadzonej przez nas metamorfozie pojazd będzie charakteryzował się nowoczesnością, oryginalnością oraz, jeśli zechcesz, drapieżnością. Nasi specjaliści doskonale znają się na swoim fachu i już w niespełna kilka godzin sprawią, że twoje cztery kółka wyróżnią się spośród innych. Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony i z czystym sumieniem będziesz mógł polecić wykonanie przez nas tuningu innym.

Najczęstsze sposoby tuningu lamp samochodowych

Technik dokonania zmian w reflektorach pojazdów jest bardzo wiele. Do jednego z unikatowych i ciekawych sposobów na udoskonalenie wyglądu twojego auta możemy zaliczyć montaż dynamicznego paska kierunkowskazu oraz świateł dziennych DRL. Wykorzystywane przez nas do montażu paski mają nowatorską funkcję płynnego światła kierunkowskazu oraz świateł dziennych. Jeśli zechcesz skorzystać z tego sposobu tuningu twój pojazd będzie wyróżniał się na tle innych. Ta nowoczesna i rzadko spotykana kompozycja sprawi, że nadasz światłom odpowiedni kształt i z łatwością dopasujesz ich długość. Ulepszone w ten sposób lampy kierunkowskazu będą pracowały sekwencyjnie. Nasi specjaliści nieustannie śledzą innowacje techniczne pojawiające się każdego roku. Jesteśmy na bieżąco z panującymi oraz dopiero kształtującymi się trendami i na bieżąco wprowadzamy je do swojej oferty.

Malowanie wnętrza lamp

Malowanie wnętrza lamp w twoim pojeździe przyczyni się do jego oryginalnego wyglądu. Dokonujemy personalizacji – sam możesz wybrać, w jakim będą kolorze. Wykonywanie tego rodzaju tuningu rozpoczynamy od rozklejenia klosza lampy i odseparowania go od pozostałych elementów. Następnie, dbając o najmniejsze szczegóły, przygotowujemy obszar do malowania. Zawsze nanosimy dwie warstwy podkładu, dzięki czemu malowanie jest bardzo skuteczne. W kolejnym etapie malujemy, także dwoma warstwami, wnętrze lampy uzgodnionym wcześniej kolorem. Na zakończenie dokonujemy małych, ale jakże istotnych korekt. Wykonujemy także czyszczenie lamp. Po wyschnięciu farby składamy reflektory.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 600 PLN