O Nas

o-nas

Auto Gamma – firma z tradycją

Powstanie pierwszego oddziału Auto Gamma było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na różnorodne usługi dotyczące oświetlenia samochodowego. Dziś jesteśmy siecią, która działa w całej Polsce. Jesteśmy firmą stale poszukującą innowacyjnych rozwiązań, swego rodzaju pionierami na rynku oświetlenia motoryzacyjnego. Naszą misją jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez zintensyfikowanie światła w reflektorach. Dzięki poprawie widoczności chcemy zapewnić kierowcom większą satysfakcję z jazdy po zmroku i w niesprzyjających warunkach. Firma Auto Gamma może się poszczycić niespełna trzydziestoletnim stażem na rynku usług motoryzacyjnych. W początkach jej istnienia niewiele warsztatów zajmowało się naprawą lamp samochodowych.

Auto Gamma była kompromisem pomiędzy usługami oferowanymi przez dotychczasowych graczy rynkowych, którzy trudnili się głównie wymianą uszkodzonych lamp na tanie zamienniki kiepskiej jakości bądź oryginały w wygórowanych cenach. Jako nieliczni wprowadziliśmy możliwość odnowienia zniszczonych w wyniku użytkowania lamp. Początkowo cały zabieg polegał na odnowieniu oświetlenia i napyleniu nowej warstwy aluminium na wypalone odbłyśniki. Prężny rozwój firmy szedł w parze z wprowadzaniem nowych usług. Przełomowym momentem naszej działalności było wprowadzenie usługi wprowadzenia zmian w fabrycznym oświetleniu pojazdu poprzez zastosowanie lamp w technologii LED. Zbierane przez lata doświadczenia pozwoliły nam zasłużyć na miano eksperta w branży. Naszym priorytetem niezmiennie pozostaje jakość i niezawodność świadczonych usług. Nasze zaplecze stanowi największy magazyn części zamiennych do oświetlenia samochodowego w Europie. Oprócz tego niektóre części produkujemy we własnym zakresie. Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań sprawiła, że zdobyliśmy zaufanie nie tylko lokalnych, ale i zagranicznych klientów. We współpracy z kontrahentami stawiamy na stały kontakt, zbieranie i analizy informacji zwrotnej.

o-nas-nagrody

Cenimy opinie klientów i na ich podstawie definiujemy kierunki działań. Taka polityka prowadzonych działań pomaga w bieżącym monitorowaniu zleceń, szybkiej reakcji na zmiany i sprzyja nieustannemu rozwojowi firmy. Równocześnie przeznaczamy kolejne nakłady inwestycyjne w celu poprawy świadczonych usług i poszerzenia oferty naszej firmy. Wszystkie usługi realizowane są na indywidualne życzenie klienta. Nie boimy się wyzwań, dlatego nawet najbardziej skomplikowane pomysły zostaną u nas urzeczywistnione. Oddając auto w nasze ręce masz realny wpływ na poprawę swojego bezpieczeństwa na drodze, przy okazji wyróżniając swój model spośród tysięcy innych. Przez lata spędzone w branży zbudowaliśmy wokół siebie grono lojalnych i zadowolonych klientów. Nasza oferta obejmuje swym zakresem m.in. montaż soczewek BI-LED, naprawy lamp LED oraz regenerację kloszy lamp samochodowych, oraz odbłyśników. Nasi klienci cenią jakość naszych usług, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

DOŁĄCZ DO
PLACÓWEK FRANCZYZOWYCH
AUTO GAMMA

Pełna oferta Auto Gamma

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:

 • Naprawa szyb
 • Usuwanie wgnieceń PDR
 • Polerowanie lamp
 • Regeneracja reflektorów
 • Regeneracja odbłyśników
 • Tuning lamp samochodowych
 • Przeróbka lamp na BI-LED
 • Oklejanie lamp folia PPF
 • Regeneracja lamp motocyklowych
 • Przeróbka lamp motocyklowych
 • Naprawa lamp LED
 • Przeróbka lamp UK USA na EU

Jesteśmy laureatami

logo_motoryzacjagazele
Wyróżnienia są dla nas szczególnie ważne, a najbardziej te, które zostały sporządzone w oparciu o opinie klientów. Szczycimy się nimi ponieważ otrzymują je tylko najlepsi w branży!

Dziękujemy !

Napisali o nas!

Lampy w aucie słabo świecą? Można je przerobić – zaświecą lepiej niż nowe!

Jeśli reflektory w twoim samochodzie są żółte ze starości, to z zewnątrz przy odrobinie zacięcia możesz odświeżyć je sam – będą wyglądać jak nowe. Ale wypolerowanie kloszy nie sprawi, że lampy będą również świecić jak nowe, bo zużyły się ich wewnętrzne elementy. Można je jednak profesjonalnie zregenerować albo nawet… wymienić na nowe, lepsze!
Przeczytaj więcej!